MONEY S4/S5 V této kategorii není žádné zboží.

Jako obchodní partner společnosti Cígler software, dodáváme zákazníkům produkty MONEY S4, MONEY S5 a MONEY S5 – DATEV. Současně našim zákazníkům poskytujeme i služby související s provozem těchto programů, a to především instalace programů, školení, poradenství, hotline a další služby.Produkty MONEY, které nabízíme:

MONEY S4

Podnikový informační systém Money S4 je ideální pro středně velké společnosti, které očekávají vysokou míru přizpůsobivosti ERP podle svých potřeb, bohaté možnosti nastavení, snadnou ovladatelnost po základním zaškolení a rychlou instalaci systému.

MONEY S5

Money S5 je určený větším společnostem, které potřebují robustní, výkonné a bezpečné ERP řešení s vysokou mírou přizpůsobivosti při řízení individuálních firemních procesů.

MONEY S5 – DATEV

Jedná se o speciální cenově zvýhodněný komplet, který je určen pro kanceláře daňových poradců a auditorů. K tomuto kompletu je možné dokoupit i další standardně nabízené doplňkové moduly MONEY S5.

Dokumentace a informační materiály Money od společnosti Solitea a.s.:
Money S4Money S5


Tipy a triky při práci s MONEY

Na tomto místě bychom vám rádi nabídli seriál praktických návodů, tipů a vychytávek pro efektivní práci s Money. Jsme názoru, že správný informační systém nemá nutit uživatele, aby se mu přizpůsobil. Money se přizpůsobí vám.

První tipy naleznete zde