DATEV Converter V této kategorii není žádné zboží.

Vážení zákazníci,

chtěli bychom vás informovat, že aktuálně nemáme časový prostor pro zpracování vaší případné zakázky pomocí DATEV Converter. Pokud bychom se jí měli věnovat, pak by to bylo v této situaci až po novém roce. Aktuálně vám nejsme schopni sdělit konkrétní termín, neboť v rámci naší společnosti dochází k určitým změnám a my nevíme, zda tuto problematiku nepřevezme v budoucnu jiné oddělení.

Pokud byste měli o naši službu zájem i v novém roce, prosím kontaktujte nás opětovně v průběhu příštího roku, kdy již budeme v naší společnosti vědět více. Děkujeme.

Reporting a controlling pro německé a rakouské společnosti.

Komplexní služba pro klienty s mateřskou společností v Německu a Rakousku: přenos dat z českých a slovenských účetních systémů do programu „DATEV Kanzlei-Rechnungswesen pro“ prostřednictvím speciálního konvertoru.

Našim zákazníkům umíme zajistit přenos veškerých účetních dat pomocí našeho konverzního programu tak, že německá či rakouská mateřská společnost nebo její daňový poradce (pokud využívá software DATEV Kanzlei-Rechnungswesen pro) obdrží taková data, která si nahraje a vidí je, jako by byla zaúčtována dle německé či rakouské účetní osnovy (např. SKR03 nebo SKR04). Tato skutečnost klientům umožňuje nahlížet na tato data známým způsobem, sestavovat z nich BWA, Controllingreport, analýzy Kostenrechnung apod. a konsolidovat je s daty mateřské společnosti.

Se zpracováním takovýchto případů máme široké zkušenosti a realizujeme je pro celou řadu spokojených klientů.

Ve spolupráci s naší mateřskou společností DATEV eG, resp. se sesterskou společností DATEV.at GmbH Vám zajistíme v případě Vašeho zájmu také poskytnutí licence k programu DATEV Kanzlei-Rechnungswesen pro (v Německu velmi známý a často používaný software), čímž Vám bude umožněno nabízet Vašim německým a rakouským klientům službu, která spočívá v kompletní přípravě účetních dat jejich českých nebo slovenských poboček v programu DATEV Kanzlei-Rechnungswesen pro a zasílat jim přímo sestavy a výstupy z tohoto programu.

Lze dokonce zajít tak daleko, že můžete pak těmto německým a rakouským společnostem nebo jejich daňovým poradcům zasílat zálohu takto naimportovaného českého klienta, kterou by si oni ve svém software DATEV jen komfortně rozbalili a používali pro libovolné další účely.


Zaujala Vás tato služba? Kontaktujte nás na e-mailu converter@datev.cz nebo na telefonu +420 541 428 911. Rádi Vám sdělíme bližší informace!

FERNBETREUUNG

Webseiten auf Deutsch

Mehr zu dieser Lösung können Sie auch in diesem Video erfahren

Kundenstimme: Tödter & Partner StBG (Video auf Deutsch)