Filozofie V této kategorii není žádné zboží.

Software a služby od poradců pro poradce – to byla filozofie zakladatelů DATEV, jednoho z nejvýznamnějších poskytovatelů IT služeb nejen v Německu, ale i v Evropě.

Na počátku vznikl požadavek malých a středních společností na povýšení daňově-ekonomického poradenství. S tím souvisela i myšlenka společného využití tehdy ještě drahé výpočetní techniky při práci s účetními daty. Z původního sdružení samostatných daňových poradců se 14.února 1966 zrodila společnost DATEV.

Od té doby se sice mnohé změnilo, ale to, co přetrvalo, je software a servis pro poradenskou profesi tzv. ušitý na míru.

DATEV eG, odštěpný závod poskytuje v České republice a na Slovensku programy a služby, které jsou speciálně přizpůsobené profesionálním a náročným požadavkům auditorů, daňových poradců a jejich klientů.

Inovace, perfektní znalost oboru a špičková kvalita, to jsou nejdůležitější složky portfolia služeb DATEV eG, odštěpný závod. Všechny služby jsou doplněny o rozsáhlý, vzájemně sladěný systém péče o zákazníky s individuálním poradenstvím a školeními.  Ani jedna otázka nezůstane nezodpovězena. Pro Vaše dotazy můžete využít rozsáhlé podpory, ať už telefonické, e-mailem či formou online servisu. Další možností dialogu jsou naše uživatelské semináře, na kterých je možné se systematicky a detailně seznámit s programy DATEV.

DATEV eG, odštěpný závod Vám nabízí celistvé spektrum software a služeb perfektně přizpůsobených individuálním požadavkům Vaší kanceláře. Díky našim produktům můžete Vaši práci pusunout o úroveň výš, a to i při mezinárodní spolupráci s německými a rakouskými společnostmi v oblasti mezinárodního controllingu, reportingu  a při sestavování konsolidovaných účetních závěrek.

Vyznáme se v oboru a víme, co potřebujete. U nás se setkáte s přístupem, jehož jediným cílem je Vaše spokojenost!