DATEV v Evropě V této kategorii není žádné zboží.

Poskytování služeb na mezinárodní úrovni se stává pomocí DATEV jednodušším. Díky naší velké evropské síti můžete dlouhodobě těžit ze šancí, které Vám nabízí společný evropský hospodářský prostor.

S rostoucími podnikatelskými aktivitami ve světě se zvětšují i potřeby podniků, které očekávají při řešení otázek z oblasti daňového práva a auditu podporu od svých daňových poradců a auditorů. Zvyšující se požadavky lze řešit s pomocí odpovídajícího software a servisních služeb.

DATEV je v Evropě bezkonkurenční jednička v oblasti zpracování dat, servisu a softwaru pro daňové poradce, auditory, advokáty a jejich klienty. Jen v Německu využívají finanční účetnictví DATEVu prostřednictvím svých daňových poradců přes dvě třetiny podniků.

DATEV poskytuje své služby prostřednictvím dceřiných společností nejen v České republice a na Slovensku, ale i v dalších evropských zemích.

Kompetentním partnerem v Rakousku je firma DATEV.at GmbH, která nabízí servisní služby a programy pro organizaci kanceláře, finanční účetnictví, zpracování daňových přiznání a účetních závěrek. Všechny programy respektují speciální nároky rakouské legislativy.

Také na italský trh vstoupila společnost s konkrétní nabídkou služeb v oboru informačních technologií a vzdělávání. Byly uzavřeny smlouvy o spolupráci a založena společnost DATEV KOINOS s.r.l. se sídlem v Miláně. Vývoj nového software zajišťuje dceřinná společnost DATEV.it.

V Polsku byla založena německo-polská společnost Datev Symfonia Sp.z o.o. Cílem společného podniku DATEV eG (Německo) a MATRIX.pl (Polsko) je podporovat daňové poradce a auditory při poskytování poradenství jejich klientům a to speciálním softwarem a doplňujícími službami jako je hotline, školení, semináře a odbornou literaturou.

DATEV software je distribuován také ve Španělsku a v Latinské Americe (přes společnost SINFOPAC internacional S.L.U.) a dále v Maďarsku (přes společnost ELŐKÉSZÍTÉS Kft).